Ul. Wojciecha Sapety 10

41-407 Imielin

32 2256117

Sekretariat
534 400 720
oddział ul. Dobra 2

przedszkole.imielin@interia.pl

kontakt@przedszkoleimielin.pl

Szanowni Państwo,

przez wzgląd na olbrzymie zainteresowanie konkursem, ale także nadzwyczajne okoliczności, w których funkcjonujemy od niespełna 3 miesięcy, podjęliśmy decyzję o wydłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń. Prace konkursowe można przesyłać do 19 czerwca 2020 roku (prace wysłane tego dnia również będą dopuszczone do udziału).
Wiem, że wiele placówek uczestniczących w akcji „Dzieci uczą rodziców” zaangażowało się również konkurs „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Dlatego też proszę o przekazanie informacji osobom, które w Państwa placówce odpowiadają za koordynacje zbiórki prac i wysyłkę. 
Wszystkie pozostałe placówki gorąco zapraszamy do udziału w konkursie.


Zwracam się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie informacji o konkursie na stronie internetowej, a także na profilach w mediach społecznościowych. Materiały przesyłamy w załącznikach.   

Szczegółowych informacji udziela: Janetta Kołodziejczyk
tel. 881 331 522, e-mail: kolodziejczyk@crl.org.pl

W załącznikach przesyłamy tekst wraz z grafiką do zamieszczenia. 
Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Z wyrazami szacunku
Dawid WIejata
koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” 

Dzieci uczą rodziców w domu!

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci. W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.

Zapraszamy do pobrania pierwszego pakietu materiałów pn. „Jestem bezpiecznym uczeniem, jestem bezpiecznym przedszkolakiem”. W paczce znajduje się prezentacja multimedialna oraz 4 zadania do wykonania. By zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki Centrum Rozwoju Lokalnego informuje, że 17 marca na profilu na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) pojawi się konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody. By wziąć udział w konkursie będzie trzeba w komentarzu zamieścić zdjęcie/zdjęcia z wykonanymi zadaniami. Szczegółowe informacje o konkursie już we wtorek 17 marca.

Materiały można pobrać pod adresem:

https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

Szanowni Państwo, 

wiele wskazuje na to, że Państwa placówki pozostaną zamknięte przez okres dłuższy niż dwa tygodnie. Dlatego też chcąc wesprzeć Państwa w tym trudnym okresie,  przesyłam przygotowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego film z 10 poradami psychologa dotyczącymi wychowania dzieci.  Wskazówek udziela psycholog mgr Beata Liwowska.  Zwracam się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie filmiku wraz z tekstem z załącznika na stronach internetowych Państwa placówek i/lub na profilu na Facebooku 

Link do filmiku: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U  

 Korzystając z okazji przypominam, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

Przewiń do góry